والیبال کسبخ 2

 

سومین روز مسابقات دیروز به پایان رسید. و تیم زاغک نمکی که از سوی شرکت زاغک نمکی در این مسابقات شرکت کرده است با دو پیروزی متوالی در صدر جدول گروه یک قرار گرفته است.این تیم توانسته بود در روز اول تیم شهدای گمنام را که به نمایندگی از نمایندگی پخش آجر هادیان در این مسابقات شرکت کرده است را در یک دیدار نزدیک و نفس گیر با نتیجه ٢ بر یک شکست دهد. درتیم  شهدای گمنان بازیکنانی مثل فرید آخوند زاده (ملی پوش سابق تیم ملی ایران )   - ابراهیم حسین پور ( بازیکن  والیبال ساحلی ایران که به مقام سوم آسیا رسیده بود و مربی حال حاضر تیم ملی والیبال ساحلی) -فریبرز شعبانی - فریدون شعبانی - ایمان شعبانی - سیامک شعبانی - بهروز پورمحمد و جناب آقای هاشمی که زمانی در تیم منتخب گیلان بازی میکرد حضور داشتند.از دیگر تیم های این مسابقات میتوان به تیم شهید رضایی نژاد که متشکل از بازیکنان نیروی انتظامی و تیم شهدای دهبنه - تیم شهدای بلوکات و شهید خوش انس - شهید خیرخواه که اسپانسر این تیم اغذیه فروشی برادران پاسبان میباشد. و آقای حسین پاسبان به عنوان سرپرست این تیم مشغول میباشد و لی متاسفانه در دوبازی نخست متحمل شکست شدند. در بازی دوم در ست سوم در حالی که با نتیجه ٢٣ بر ١٨ جلو بودند نتیجه را ٢٣ بر ٢۵ واگذار کردند.  این تیم از یک شوت زن خوب که چندی پیش در مسابقات قهرمانی گیلان به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شده بود سود میبرد. از دیگر تیم های حاضر در این مسابقات تیم فرزندان  پهلوان قمر میباشد که یکی از تیم های مدعی قهرمانی این دوره از مسابقات میباشد.

 

حاشیه:

در روز اول این مسابقات بازی بین دوتیم شهید خوش انس و شهدای بلوکات در حالی که با نتیجه ١ بر ١ در گیم و نیجه ٢٣ بر ٢٣ در گیم سوم در حال برگزاری بود این بازی از سود داور آقای مهدی اسرافیلیان به بهانه شب شدن نیمه تمام قطع شد.

در روز دوم میتوان به حضور آقای مظلوم رئیس هیات داوران والیبال گیلان برای دیدن این مسابقات اشاره کرد.

در روز سوم آقای عبدالهی رئیس کارخانه زاغک نمکی برای دیدن این مسابقات به مسجد امام جواد تشریف آوردند. و هیات همراه ایشان نیز با بسته های پفک از تماشا گران پذیرایی کردند.

/ 0 نظر / 4 بازدید