نیمه نهایی والیبال 2

دیروز بازی دوم نیمه نهایی بین دو تیم شهدای رودبنه و تیم زاغک نمکی برگزار شده که طی آن تیم شهدای رودبنه موفق شد با نتیجه ٣ بر یک تیم زاغک را شکست بده و به دیدار فینال این مسابقات راه پیدا کنه. از عمده ترین دلیل شکست تیم زاغک میتوان به نبود شعبانپور بازیکن کار ساز این تیم در بازی های گذشته نام برد. وی به دلیل آسیب دیدگی انگشت سبابه دست راست نتوانست در این بازی حضور پیدا کند.تیم شهدای رودبنه گیم های اول و دوم و چهارم را از آن خود کرد و فقط گیم سوم را به حریف واگذار کرد. بازی رده بندی در روز شنبه هفته آینده بین دو تیم زاغک نمکی و شهدای گمنام برگزار خواهد شد. در حالی که این دو تیم در دور اول نیز یکبار با هم دیدار کرده بودند که تیم زاغک موفق شده بود تیم شهدای گمنام را شکست بدهد. بازی فینال نیز روز یکشنبه هفته آیند ه بین دو تیم شهدای رودبنه و شهدای بلوکات برگزار خواهد گردید. این دو تیم نیز در دور اول با هم دیدار کرده بودند که تیم شهدای بلوکات تیم شهدای رودبنه را شکست داده بود.

از حواشی دیدار امروز میتوان به قضاوت دو داور رسمی فدارسیون برای این بازی یاد کرد. که بدون هیچ اعتراضی از جانب بازیکنان دو تیم این بازی مهم را قضاوت کردند.

از حاشیه دیگر امروز میتوان به عدم هماهنگی بین مسئولان برگزاری و توزیع کننده پفک زاغک در محل برگزاری مسابقه اشاره کرد که موجب شلوغی محل مسابقه حین انجام بازی شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید