قهرمانی تیم شهید شاهرودی

دیدارهای فینال و رده بندی مسابقات فوتبال بیستمین دوره جام شهدای محله کسبخ بالاخره در تاریخ نهم مهر 1391  در محوطه مسجد امام جواد (ع)برگزار شد و تیم شهید شاهرودی بدون شکست در این دوره از مسابقات به مقام قهرمانی رسید. این بازی در وقت عادی یک بر یک و در وقت اضافه دو بر دو شد که تیم شهید شاهرودی موفق شد در ضربات پنالتی دو بر صفر تیم شهید نوروزی رو شکست بده و قهرمان بشه.

در دیدار رده بندی هم تیم شهید عباس نقافی دو بر یک تیم شهید فکوری رو شکست داد وبه مقام سوم رسید. یکی از نقاط مثبت این دوره از مسابقات که واقعاً باعث افتخار هیات برگزار کننده بود حضور آقای عباس قنبری از پیشکسوتان داوری استان گیلان بود که ما رو در این مسابقات یاری کردند و تقریباً تمام بازی های مشکل رو ایشون قضاوت کردند.

در این دوره از مسابقات مهران علیزاده از تیم شهید نوروزی به عنوان آقای گل مسابقات با 11 گل زده انتخاب شد. یاسر فروغی هم از تیم شهید شاهرودی به عنوان برترین بازیکن این دوره از مسابقات انتخاب گردید.

جام اخلاق و جوانمردی این دوره از مسابقات به تیم هفته نامه خبر گیلان رسید که با نام تیم شهید همت در این مسابقات شرکت کرده بودند. بازیکنان این تیم                 اشکان داود،رضا محبوبی،محسن علائی و پژمان احمدی بودند که به جمع هشت تیم برتر نیز راه یافته بودند. در این دوره از حسن کرمی از تیم شهید چمران نیز به عنوان بازیکن نمونه و اخلاق با اهدای لوح و جایزه تجلیل به عمل آمد.

مقام اول : تیم شهید شاهرودی

بازیکنان: مهدی افزا - اکبر صابری خواه  - حمزه دلدار - یاسر فروغی


مقام دوم: تیم شهید نوروزی

بازیکنان: الیاس نیک نژاد - حمید نوروزی- مهران علیزاده- عادل دهلوی

 

مقام سوم: تیم شهید عباس نقافی

بازیکنان: وحید حنانی - آرمین همرنگ- حسین قلیزاده - سید شاهین جعفری

 

مقام چهارم: تیم شهید فکوری

بازیکنان: طوفان آقاجانی - علیرضا لطفی-- محمدرضا علیجانی - ساسان ذوقی

 

از مهمانان ویژه دیدار فینال آقای سرهنگ فکوری فرمانده گردان امام حسین (ع) و سرگرد شریفزاده مسئول بسیج حوزه 3 شهری رشت و جناب آقای محمد حسن عاقل منش نائب رئیس شورای شهر رشت بودند.

از نکات خوب این دوره برگزاری یک دیدار دوستانه بین پیشکسوتان بود که در قالب دو تیم در مقابل یکدیگر با دو نام شهید خیرخواه و شهید خوش انس قرار گرفتند که نتیجه این دیدار نیز یک بر یک به پایان رسید. بازیکنان تیم شهید خیرخواه : حاج علی محبوب خیرخواه- حمید کردپور -  فخرالدین خوش خلق و موسی بازگیر بودند و برای تیم شهید خوش انس نیز آقایان حاج محمدرضا علی نژاد - اسماعیل فاخته - حسن  بخشی و عباس داود به میدان رفتند و مورد تشویق کلیه تماشاگران و علی الخصوص آقای عاقل منش قرار گرفتند.

این دوره از مسابقات با استقبال خوب تیم ها و تماشاگران علاقمند به ورزش برگزار شد. از نظر مالی برای این مسابقات فقط بنیاد شهید استان چون جام شهدا بود مقداری کمک کردندو دیگر هیچ ارگانی با توجه به قول مساعدی که داده بودند و نامه نگاری از سوی هیات امناء مسجد و پایگاه شهید خیرخواه انجام شده بود متاسفانه شایستگی کمک برای بهبود ورزش رو نداشتند.از همینجا گله میکنم از هر سه نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس که علیرغم در اختیار داشتن.... با توجه به درخواستی که داده بودیم هیچ .... حتی مسئول دفتر نماینده اول شهرستان در مجلس قول داده بود که اگه دیدار فینال 3-4 روز به تاخیر بیفتد خود نماینده حضور خواهد داشت و اهدای جوایز رو مقداری برعهده میگیرند که متاسفانه باز هم....

خدا را شکر که هیات برگزاری جام در مقابل شهدا رو سفید شدند و به خیر و خوشی برگزار شد و زیر منت هیچ فردی نرفتیم. ان شالله با یاری خداوند متعال آینده دوستان جام باشکوهتر و پربارتری رو نسبت به این دوره برگزار نمایند.

/ 0 نظر / 15 بازدید