برادر کشی در کسبخ

انا لله و انا الیه راجعون.

درست شب فینال جام جهانی بود در سفره شام اعضای خانواده نشستند سر سفره و مشغول خوردن. هوا هم بدجوری گرمه. پسر ها خانواده برای رفع گرما بدون پیرهن نشستند عجبا از این روزگار سخت عجبا. معلوم نیست دست تقدیر چه بر سر دارد. سر شوخی دو برادر با هم و اینکه چرا به برادر کوچیکتر فرمان میدی برای ترسوندن( شایدم شوخی کردن خدا عالم است) چاقویی رو که سر سفره بود باهاش چند دقیقه قبل خیار پوست کنده بودند رو به برادر عزیزش نزدیک کرد. هدفش زدن نبود فقط ترسوندن بود ولی حیف و صد حیف که این نامراد بر قلب نشست. هاج و واج مانده بودچه شده است چاقو رو کشید بیرون ولی خونی نیومده بود. سینا رو به مادرش که چیزی نشده مامان ناراحت نشو! سینا رو فوری بردند بیمارستان پورسینا. ولی صد حیف که پس از 2-3 ساعت این جوان نازنین و دانشجوی سخت کوش به سوی معبود خویش پرکشید. تا .... باز هم میگوییم انالله و انا الیه راجعون. مراسم سومش همین 5 شنبه 89/4/24 توی مسجد امام جواد(ع) برگزار شد که حاج احمد شعبانی هم منبر رفت.یادش گرامی باد.

 

عکس  سینا یعقوبی آروئی

 

سینا یعقوبی

 

سینا یعقوبی

/ 3 نظر / 6 بازدید
بردیا

خدایش بیامرزاد ...[گل]

عليرضا

با سلام خدمت دوستان من عليرضا هم دانشگاهي سينا هستم واقعا متاسفم جوان خوب و درس خواني بدو بطوريكه اين ترم معدلش 19/15 شده بود حتي شب امتحان حسابداري باهم درس خونديم خدا رحمتش كنه

هاشمی

سلام.من یکی از طرفداران مداح اهل بیت حاج امیر یعقوبی هستم. لطف میکنید ازش ی شماره بمن بدید.واقعا خوشابحالتون با این سعادتی که نصیبتون شد که با حاج امیر فامیل هستید.