یک گیلانی مدیر کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه کشور شد

 

 مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور و خیریه ، با حضور مبلغان و مسئولان اداره کل اوقاف و امورخیریه صبح پنج شنبه دهم اسفند در سالن همایش های مدرسه علمیه معصومیه استان قم برگزار شد.

این مراسم با قرائت قرآن توسط حجت الاسلام و المسلمین معتمدی آغاز شد و با سخنرانی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه آقای احمد شرفخانی ادامه یافت،

در ادامه نیز مدیرکل اسبق اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام و المسلمین پاک نهاد به بیان گزارش عملکرد فعالیت دو ساله خود در این سمت، مشغول شد.

در این مراسم نیز حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد شعبانی به عنوان مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی شد و حکم انتساب وی که از جانب رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه صادر شده بود، قرائت شد.
حاج احمد شعبانی پیش از این مسئول اعزام مبلغین استان گیلان بود.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، مشاور نماینده ولی فقیه در حوزه های علمیه،
مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه، مدیرکل اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، مدیرکل امور روحانیت سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونت تذهیب حوزه های علمیه از جمله حاضرین در این مراسم بودند.

در پایان این مراسم از مبلغین و سرگروه های برتر استانی در عرصه تبلیغ، توسط اداره کل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه تجلیل شد.

/ 0 نظر / 85 بازدید